CESTA KE ZDRAVÍ

Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, které máme (možná úplně nejdůležitější). Často se o ně ale začneme starat teprve tehdy, když se zdraví necítíme. Nemoc pak může znamenat zásadní životní výzvu, signál, že je něco špatně a že je třeba něco změnit. Reakce na takovou výzvu jsou různé a vycházejí z osobního nastavení každého člověka.

Někdo cítí vztek, někdo beznaděj, jiný se cítí jako oběť, někdo naopak mobilizuje síly a vyráží do boje. Jako první krok na naší cestě k uzdravení většinou zvolíme návštěvu u lékaře, který nás vyšetří a  předepíše léčebnou kúru, jež se většinou sestává z nějakých léků. Tato léčba se zaměřuje spíš na potlačení příznaků než na odstranění příčin, spíš na odstranění určitého negativního projevu než na znovuobnovení tělesné a duševní harmonie. To je běžný přístup klasické  medicíny. U běžných nemocí takový přístup funguje, ale u některých nemocí  klasická léčba buď vůbec nezabere, nebo se potíže vrací, některé nemoci jsou klasickou medicínou neléčitelné nebo se příčinu potíží vůbec nepodaří najít.

Na druhou stranu existuje tzv. celostní medicína, která učí, že lidské tělo je jeden celek a narušení jedné částí má za následek narušení celku, a proto  je třeba vždy léčit tělo jako celek, nejen samostatné jednotlivé části. Příčiny se hledají v tomto typu uzdravování nejen v těle, ale i v celém životě daného člověka, protože mnoho nemocí může vzniknout jako reakce na nevhodnou práci, destruktivní sociální vztahy nebo další životní okolnosti. A co víc, celostní medicína učí, že každá nemoc je léčitelná!

Bohužel mnoho lidí má spíš tendenci věřit klasické medicíně a alternativním léčbám buď vůbec nevěří, nebo o nich neví. Pro mne samotného byla cesta k tomuto pohledu na uzdravování dlouhý proces, v jehož průběhu jsem si uvědomil, že pokud se chci uzdravit, musím převzít zodpovědnost za své zdraví .

Na těchto stránkách se chci podělit o své zkušenosti s léčením a o to, jak může každý podpořit svůj samoléčebný proces bez ohledu na to, jakými potížemi trpí. Dnes už jsem přesvědčený o tom, že opravdu každá nemoc jde vyléčit, nicméně to vyžaduje aktivní a vědomý přístup, a dost často i změny v osobním životě. Budu se snažit vám ukázat něco z taoistického způsobu života, který se zaměřuje na harmonický životní styl v nejširším významu a který vám může pomoci nalézt rovnováhu a tudíž zdraví. Rovněž vám ukáži význam emocí a emoční zátěže pro vznik nemocí a způsob, jak tyto zátěže snižovat, a další věci, které souvisí s rovnováhou, nemocí a zdravím. Pojďme spolu objevovat tajemství nemocí, zdraví a také sebe sama. Může to být vzrušující!

 

 

 

 

Názory našich čtenářů

Zaimlenda.ru - микрозаймы без отказов без кредитной истории

Доброго времени суток дамы и господа, если вам срочно нужны деньги на покупку телефона или другие свои нужды... Но зарплата через несколько дней, тогда советую вам взять быстрый займ на карту без отказа и проверки кредитной истории.

На сайте https://zaimlenda.ru/ под подбору онлайн займов вы сможете выбрать МФО по своим условиям и отправить заявку, обычно это занимает не более 10 минут! Также хочу добавить что во многих компаниях сейчас акция в виде бесплатного займа под 0% до 30 дней.

Требуется продавец консультант

Требуется продавец консультант в салон бескаркасной мебели, продажа кресел мешков, пуфов и т.д.

игра космическая стратегия на пк

<a href=www.youtube.com/watch?v=MrG7MHBFxJw&t=2s>Интернет Игры Стратегии</a>

Funny animals video 2022

}

Funny animals video 2022

}

Funny animals video 2022

}

Funny animals video 2022

}

Funny animals video 2022

}

домашнее порно палец

https://comics-porn.club/ смотреть и читать эрокомиксы секс комиксы

порно комиксы фолс https://comics-porn.club/search/ порно фото комиксы


[url=https://torrents.myewebsite.com/articles/chat.html#block-comments]русское порно онлайн новинки[/url]
[url=https://knickknackwhosthere.com/#comment-455]смотреть порно секретарши[/url]
[url=https://www.takaun.com/pages/3/step=confirm/b_id=7/r_id=2/fid=19d0f4976193772f8b0b58d12a48a7a5]порно красивых женщин в чулках[/url]
[url=https://workshaala.com/blog/first-time-telecommuters]смотреть порно хд[/url]
[url=https://forum.geleceginihazirla.com/4805-ua-sa-sa-ua-ae-sa-15.html?posted=1#post5197]порно трахает анал маме[/url]
[url=https://txbits.org/bandar-parlay-sbobet-winning568-minimal-deposit-10rb/#comment-632]русское домашнее лесби порно[/url]
[url=https://www.tawu.cc/gbook/]фото голых девушек 10 лет[/url]
[url=https://edubooks4all.com/el/welcome-to/11-footer/]смотреть порно видео большие сиськи[/url]
[url=https://duhocsunny.edu.vn/gioi-thieu-ban-than-bang-tieng-han/#comment-2088]смотреть порно секс девушек[/url]
[url=https://www.sohbethanem.xyz/ucretsizarkadasliksiteleri.html#comment-14650]секс видеочат пары[/url]
15abae5

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Přidat nový příspěvek

VYBRANÉ UKÁZKY CVIČENÍ ČCHI KUNG

"Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc."


Molière