CESTA KE ZDRAVÍ

Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, které máme (možná úplně nejdůležitější). Často se o ně ale začneme starat teprve tehdy, když se zdraví necítíme. Nemoc pak může znamenat zásadní životní výzvu, signál, že je něco špatně a že je třeba něco změnit. Reakce na takovou výzvu jsou různé a vycházejí z osobního nastavení každého člověka.

Někdo cítí vztek, někdo beznaděj, jiný se cítí jako oběť, někdo naopak mobilizuje síly a vyráží do boje. Jako první krok na naší cestě k uzdravení většinou zvolíme návštěvu u lékaře, který nás vyšetří a  předepíše léčebnou kúru, jež se většinou sestává z nějakých léků. Tato léčba se zaměřuje spíš na potlačení příznaků než na odstranění příčin, spíš na odstranění určitého negativního projevu než na znovuobnovení tělesné a duševní harmonie. To je běžný přístup klasické  medicíny. U běžných nemocí takový přístup funguje, ale u některých nemocí  klasická léčba buď vůbec nezabere, nebo se potíže vrací, některé nemoci jsou klasickou medicínou neléčitelné nebo se příčinu potíží vůbec nepodaří najít.

Na druhou stranu existuje tzv. celostní medicína, která učí, že lidské tělo je jeden celek a narušení jedné částí má za následek narušení celku, a proto  je třeba vždy léčit tělo jako celek, nejen samostatné jednotlivé části. Příčiny se hledají v tomto typu uzdravování nejen v těle, ale i v celém životě daného člověka, protože mnoho nemocí může vzniknout jako reakce na nevhodnou práci, destruktivní sociální vztahy nebo další životní okolnosti. A co víc, celostní medicína učí, že každá nemoc je léčitelná!

Bohužel mnoho lidí má spíš tendenci věřit klasické medicíně a alternativním léčbám buď vůbec nevěří, nebo o nich neví. Pro mne samotného byla cesta k tomuto pohledu na uzdravování dlouhý proces, v jehož průběhu jsem si uvědomil, že pokud se chci uzdravit, musím převzít zodpovědnost za své zdraví .

Na těchto stránkách se chci podělit o své zkušenosti s léčením a o to, jak může každý podpořit svůj samoléčebný proces bez ohledu na to, jakými potížemi trpí. Dnes už jsem přesvědčený o tom, že opravdu každá nemoc jde vyléčit, nicméně to vyžaduje aktivní a vědomý přístup, a dost často i změny v osobním životě. Budu se snažit vám ukázat něco z taoistického způsobu života, který se zaměřuje na harmonický životní styl v nejširším významu a který vám může pomoci nalézt rovnováhu a tudíž zdraví. Rovněž vám ukáži význam emocí a emoční zátěže pro vznik nemocí a způsob, jak tyto zátěže snižovat, a další věci, které souvisí s rovnováhou, nemocí a zdravím. Pojďme spolu objevovat tajemství nemocí, zdraví a také sebe sama. Může to být vzrušující!

 

 

 

 

Názory našich čtenářů

Pomoc pri vyvoji webu

Ahoj. Jsem soukromy specialista z Kyjeva, specializuji se na tvorbu, finalizaci a propagaci webovych stranek ve vyhledavacich. Jsem pripraven vam pomoci s rozvojem stranek a resenim stavajicich problemu. Pomohu vam prilakat cilene navstevniky a zvysit konverze. Mirne ceny. Garance vysledku.

Mohu vam take nastavit reklamu v socialnich sitich a systemech kontextove reklamy.

Muj kontaktni email sozdayusaity@gmail.com

Помощь в развитии сайта

Здравствуйте. Я специализируюсь на создании, доработке и продвижении сайтов в поисковых системах. Готов оказать вам помощь в развитии сайта и решении имеющихся проблем. Помогу привлечь целевых посетителей и увеличить конверсию. Умеренные цены. Гарантия результата.

Также могу настроить вам рекламу в социальных сетях и системах контекстной рекламы.

Моя почта для связи sozdayusaity@gmail.com

Где Можно Купить Конвулекс 300 МгЛучшая Пилка Для Ногтей
крафтовая экологически чистая бумагалегкое крепление и снятие файла с основынадежная фиксацияабразив высокого качествафункциональность в работеускоряет процесс работы мастерачистый, без клея инструмент после работыдля одноразового использования50 штук в упаковкеВыполнены в форме: прямая100/180 грит180/240 грит100 грит— для придания длины и формы180 грит — для обработки искусственных и натуральных ногтей240 грит — для шлифовки и обработки искусственных и натуральных ногтейВАЖНО!Для удобства в работе:черный абразив — более низкой гритности (для основных работ)голубой абразив — более высокой гритности (для финишных работ


Бесплатные Объявлениякуннилингус порно

Jѕem obуcejna holka. Chсі pоznаt оbуce?nehо vaznehо muze.

Ahоj?
Vsіml jsem ѕi, zе mnohо kluku dava prednоst nоrmalnim divkam.
?lеѕkam muzum tam vеnku, kteri melі kоule uzit ѕі lasku mnoha zen а vуbrat sі tu, о ktere vedel, zе budе ?еhо nejlерsim рritеlem behеm te hrbоlate а blaznive veci zvane zivot.
Сhtela ?sеm byt tou kаmaradkоu, nе jеn ѕtabіlni, ѕpolehlivou а nudnоu zеnоu v domacnosti.
Jе mі 26 lеt, ?atаliа, z Cеѕke republіkу, umim tаke аnglісkу.
Каzdоpadne muj рrоfіl najdetе zde: https://thandsappbresso.gq/pg-80364/

Jѕem obycеjna hоlka. Сhсі poznаt оbyce?nehо vaznehо muzе.

?ho??
Vsіml jsеm sі, zе mnohо kluku dava рrеdnost nоrmalnim divkam.
Тlеskam muzum tam venku, ktеri melі koule uzit ѕі laѕku mnоha zen a vybrat ѕi tu, o ktеre vedel, zе bude ?eho nеjlерsim рritelеm behеm te hrbоlate a blaznive vecі zvane zіvot.
Сhtela ?ѕеm byt tоu kаmаradkou, ne jеn stаbilni, ѕpоlеhlіvou а nudnou zenоu v dоmaсnоѕtі.
Je mi 26 lеt, ?аrgаritа, z Ceske rерublikу, umim take anglіckу.
Kazdopadne muj рrоfіl nаjdеte zde: https://sandpropanotol.tk/page-68024/

Test, just a test

Hello. And Bye.

Confirmation of product supply.

Sir,

I must inform you that our company urgently needs some products found mainly in your Country, Greece, and Turkey.
I was hoping you could stand as the supplier of these products to our company in the USA. Please get back to me for more information by email: cfo@irendacorp.org or by telephone: +16503328391
Have a great day.
Dr Alfred Cruz
CFO
Irendacorp USA

Přidat nový příspěvek

VYBRANÉ UKÁZKY CVIČENÍ ČCHI KUNG

"Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc."


Molière