CESTA KE ZDRAVÍ

Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, které máme (možná úplně nejdůležitější). Často se o ně ale začneme starat teprve tehdy, když se zdraví necítíme. Nemoc pak může znamenat zásadní životní výzvu, signál, že je něco špatně a že je třeba něco změnit. Reakce na takovou výzvu jsou různé a vycházejí z osobního nastavení každého člověka.

Někdo cítí vztek, někdo beznaděj, jiný se cítí jako oběť, někdo naopak mobilizuje síly a vyráží do boje. Jako první krok na naší cestě k uzdravení většinou zvolíme návštěvu u lékaře, který nás vyšetří a  předepíše léčebnou kúru, jež se většinou sestává z nějakých léků. Tato léčba se zaměřuje spíš na potlačení příznaků než na odstranění příčin, spíš na odstranění určitého negativního projevu než na znovuobnovení tělesné a duševní harmonie. To je běžný přístup klasické  medicíny. U běžných nemocí takový přístup funguje, ale u některých nemocí  klasická léčba buď vůbec nezabere, nebo se potíže vrací, některé nemoci jsou klasickou medicínou neléčitelné nebo se příčinu potíží vůbec nepodaří najít.

Na druhou stranu existuje tzv. celostní medicína, která učí, že lidské tělo je jeden celek a narušení jedné částí má za následek narušení celku, a proto  je třeba vždy léčit tělo jako celek, nejen samostatné jednotlivé části. Příčiny se hledají v tomto typu uzdravování nejen v těle, ale i v celém životě daného člověka, protože mnoho nemocí může vzniknout jako reakce na nevhodnou práci, destruktivní sociální vztahy nebo další životní okolnosti. A co víc, celostní medicína učí, že každá nemoc je léčitelná!

Bohužel mnoho lidí má spíš tendenci věřit klasické medicíně a alternativním léčbám buď vůbec nevěří, nebo o nich neví. Pro mne samotného byla cesta k tomuto pohledu na uzdravování dlouhý proces, v jehož průběhu jsem si uvědomil, že pokud se chci uzdravit, musím převzít zodpovědnost za své zdraví .

Na těchto stránkách se chci podělit o své zkušenosti s léčením a o to, jak může každý podpořit svůj samoléčebný proces bez ohledu na to, jakými potížemi trpí. Dnes už jsem přesvědčený o tom, že opravdu každá nemoc jde vyléčit, nicméně to vyžaduje aktivní a vědomý přístup, a dost často i změny v osobním životě. Budu se snažit vám ukázat něco z taoistického způsobu života, který se zaměřuje na harmonický životní styl v nejširším významu a který vám může pomoci nalézt rovnováhu a tudíž zdraví. Rovněž vám ukáži význam emocí a emoční zátěže pro vznik nemocí a způsob, jak tyto zátěže snižovat, a další věci, které souvisí s rovnováhou, nemocí a zdravím. Pojďme spolu objevovat tajemství nemocí, zdraví a také sebe sama. Může to být vzrušující!

 

 

 

 

Názory našich čtenářů

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

Are you 18? Come in and don't be shy!

Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru

https://pics-tube.xyz/ порно фото gif

https://pics-tube.xyz/ порно зрелые анальный секс

фото голых мужиков и женщин https://pics-tube.xyz/mnogo-porno-foto-po-kategorijam.html голые девушки порно самый

Fytpbugif

Sipldtynb

Proflusak


What i do not realize is in fact how you are not really much more well-favored than you may be right now. You are very intelligent. You realize therefore significantly in relation to this matter, produced me individually imagine it from numerous varied angles. Its like men and women are not fascinated unless it is something to accomplish with Girl gaga! Your own stuffs excellent. Always handle it up!

Fluxal


There is definately a great deal to find out about this topic. I love all of the points you've made.

Шиншилла Дрессировка в Москве и Московской области

Неприятно видеть на тротуаре следы жизнедеятельности собак. [url=https://nsdog.ru]https://nsdog.ru[/url] Новичкам сложно справиться с упрямой собакой. В начале дрессировки собак следует запрягать по одной паре, затем по две пары и т.

Přidat nový příspěvek

VYBRANÉ UKÁZKY CVIČENÍ ČCHI KUNG

"Téměř každý člověk umírá na své léky, nikoliv na svoji nemoc."


Molière